ועד מקומי - עדכון שוטף, מרץ 2016

 1. כולבו - בתחילת חודש אפריל אמור להיפתח בטללים כולבו לשרות התושבים פרי יוזמתו של דור טוכטרמן.
   
 2. דואר - בהמשך לסעיף 1 מתחילת חודש אפריל דור יהיה אחראי על הדואר, כלומר הדואר יגיע כל יום כרגיל, יחולק לתאים וחבילות ודואר רשום ניתן יהיה לקבל בכולבו בשעות העבודה.
  אנו מאמינים שהנושא יעשה סדר ויגדיל את הזמינות של שירותי קבלת חבילות / דואר רשום לרווחת כלל התושבים, כאן המקום לאודות לרויטל שעמדה בגבורה במשך זמן רב בתפקיד שלא תמיד הוא נעים ובעל פוטנציאל רב לחיכוכים.
   
 3. השלמות פיתוח – כפי שכולם רואים הפיתוח בשכונת ההרחבה מתקדם מהר ולשביעות רצונם של רוב התושבים, לאורך הדרך אנו מתמודדים עם הרבה בעיות מקומיות ומערכתיות ואף ביצענו שינוי תוך כדי תנועה.

  כאן המקום לאודות ליורם דרור שהתושבים מפנים עליו הרבה מהבעיות הנוגעות אליהם וכך גם אני ועפ"י ההתרשמות של מהישיבות הנוגעות בדבר רוב הבעיות באות על פתרונם והן בישוב, הן במשרד השיכון והן במועצה מרוצים בסה"כ מעבדותו של הקבלן. מזכיר לכל מי שעובדים אצלו ברחוב להוציא בימי ראשון את הפח לקצה הרחוב, כך שפינוי הזבל יוכל לאסוף את הפחים שלא ניתן להגיע אליהם עם רכב הפינוי.
   
 4. השקיה במים מליחים – הפרויקט שהיה אמור להתחיל כבר לפני יותר מחצי שנה נסחב ואף עמד בפני ביטול עקב אי היתכנות כלכלית לביצועו, לאחר התערבות של ראש המועצה, הוחלט לבצע שינויים קלים בתוכנית להוזילו במעט ולצאת למכרז לביצועו.
   
 5. פינת חי – ביוזמה של מס' ילדים ההורים ניר שנהב, בועז פינקלשטיין והחינוך הבלתי פורמלי, פינת החי שוקמה, צורפו לה עוד מס' בעלי חיים (חוץ מזוג החמורים) וזאת מתוך כוונה לפתח עוד מקום חשוב לתעסוקה מועילה לשעות הפנאי של הילדים וכך יחד עם העבודה וההנאה עם החיות יקבלו הילדים עוד כמה ערכים חשובים שבימים אלו כולנו רוצים שילדנו ילמדו.

  תודה לכל העוסקים במלאכה ומבטיחים שנשתדל לתמוך כמה שניתן.
   
 6. פורים – בניצוח ועדת תרבות התקיימה חגיגת פורים, אני אישית לא הצלחתי להגיע, אבל נמסר לי שהיה כיף, יום קודם התקיימה קריאת המגילה, מהתמונות שקיבלתי הבנתי שגם שם היה שמח ומרובה משתתפים.
בברכה,
יואב אבריאל
יו"ר ועד מקומי טללים

ועד מקומי - עדכון שוטף, מרץ 2016

 
עדכון שוטף ועד מקומי - נובמבר 2015